• pl
  • en
  • de

Opis działalności

Opis działalności

Depsan Sp. z o.o. rozpoczynała jako  producent domków modułowych/drewnianych o szerokiej gamie modeli i rozwiązań.W roku 2014 poszerzyła swoją ofertę ,wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów ,o budowę domów murowanych.
Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się budownictwem od 2001 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg propozycji i rozwiązań od domków wakacyjnych po obiekty handlowe i budynki mieszkalne. Naszym celem jest aby dom wakacyjny lub mieszkalny , był ostoją wypoczynku i KOMFORTU na długie lata, bez potrzeby remontów i wysokich kosztów utrzymania. Nasze produkty są dostosowane do potrzeb indywidualnych klienta, od określenia potrzeb  do momentu wykonania budynku po jego umeblowanie. Nasze domy oparte są na bazie konstrukcji drewnianej lub murowanej , wykonane z najlepszych obecnie dostępnych materiałów na rynku europejskim. Różnorodność wykończeń oraz własna aranżacja projektów daje nam nieskończone możliwości. Jesteśmy przykladem zachodnich norm jakościowych, które spełnia każdy z naszych oferowanych produktów.Wyróżniając się  tym samym na rynku innowacyjną  praktycznością naszych budynków.

 

Historia naszej firmy

Początki naszej działalności na rynku to rok 2001, w którym otworzyliśmy naszą pierwszą firmę budowlaną na rynku zachodnim. Lata doświadczeń oraz rozmaite projekty realizowane przez nasza firmę dały nam dużą wiedzę odnośnie domów modułowych drewnianych oraz murowanych . Zdobyte doświadczenie i duża konkurencja na rynku zachodnim pomogły nam stworzyć produkty wysokiej klasy i jakości. Lata współpracy z inwestorami za granicą pozwoliły nam zauważyć, jak ważne jest, by koszty utrzymania obiektów były ograniczone do minimum. Z dumą możemy powiedzieć, iż nasze domki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem na rynkach Zachodniej Europy .Tam też posiadamy własne punkty sprzedaży.
W roku 2012 poszerzyliśmy naszą działalność otwierając firmę na terenie Polski, której założeniem jest, by nasi klienci mogli również skorzystać z naszej gamy produktów.

 

Gwarancja Jakości

 Wszystkie nasze budynki otrzymują pełną dokumentacje wraz z atestami  .

Wykonujemy budynki na miejscu inwestycji inwestora oraz dostarczamy gotowe budynki do 50 m2.

Wyróżniamy się jakością oraz doświadczeniem na rynku Polskim oraz Europejskim. Nie wykonujemy budynków mieszkalnych na wzór domków  metodą  znaną na rynku europejskim pod nazwą ,,Szopkowa'' -deska na przekładkę (deska w deskę) -niedopuszczalna na rynkach zachodnich w celach mieszkaniowych. Często pozbawionych konstrukcji nośnych zapewniających bezpieczeństwo właścicielom budynków.

Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy drewno konstrukcyjne  zapewniające nieprzepuszczalność wilgoci do konstrukcji budynku-eksportowane z atestem oraz gwarancją.

Udzielamy naszym klientom pełnego doradztwa w sprawach doboru materiałów dopasowanych do budżetu inwestora, jednakże nie mających wpływu na bezpieczeństwo oraz wytrzymałość naszych budynków.

U nas nie musisz być ekspertem ,aby wybrać właściwe rozwiązania za dogodna cenę.
 

 

 

 

 

Producent domków DEPSAN Sp. z o.o. ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań, tel. 61 646 77 11, kom. 667 365 906
realizacja: Studio Fabryka